Saar Fotografeert

Trouwen op kasteel Rhoon
Eline en Geert trouwden op het mooie kasteel van Rhoon. De start van de dag was in mijn eigen stad, Dordrecht. De fotoshoot hebben we gedaan in het oude centrum van Dordrecht, bij de Haven, de vleeshouwersstraat en de Grote Kerk.
Wat begon als een dag met alleen maar regen veranderde al gauw in een stralende dag met niets anders dan zon. Echt een prachtige dag!
Bereid je voor op een lange blog, met veeeeeel foto's!
Getting ready
Als trouwfotograaf word ik er altijd heel blij van als ik zowel de bruid als de bruidegom mag fotograferen tijdens de getting ready. Zo wordt jullie dag zo compleet mogelijk in beeld verteld.
Ik begon echt al heel erg vroeg bij Eline. Om kwart over 6. Dat was voor mij ook nieuw. Ik ben rond kwart voor 6 in het donker mijn huis uitgeslopen om naar Eline toe te gaan. Daar was de kapster al klaar met de haren van Eline en al begonnen aan de visagie. Ik was niet de enige die deze dag al vroeg moest beginnen.






De sluier van de jurk hing al klaar in de woonkamer. Met een leuke nummerplaat met de trouwdatum er op. Nog een laatste check in de spiegel en toen kon de jurk aan. De zus van Eline hielp haar met het dichtmaken van de talloze knoopjes op de achterkant van de trouwjurk.








Nu was het tijd om naar Geert te gaan. In de stromende regen. Natuurlijk had ik de auto aan de verkeerde kant van de straat geparkeerd, was ik mijn paraplu in de auto vergeten én ben ik (achteraf onnodig) een stijl trappetje aan de dijk op en neer gelopen, waardoor ik al zo'n beetje doorweekt was toen ik aan kwam bij Geert. Mijn apparatuur had ik gelukkig wél droog weten te houden.





Ein-de-lijk was het tijd voor de first look. Maar eerst nog een stukje omrijden door het centrum. Als je van de ene plek in het centrum naar de andere plek in het centrum moet rijden kan dat met al die een-richting-straten en verboden om in te rijden best wel eventjes duren. Bewapend met mijn doorzichtige paraplu, altijd handig in dit soort momenten, liepen we naar het oude schoolgebouw waar Eline en Geert wonen. De first look was eigenlijk buiten gepland, voor de oude schooldeuren. Dat was met die regen geen optie. Uiteindelijk besloten we het dan maar beneden in de grote hal te doen.






Wat een knap stel hè zo bij elkaar?
Het was tijd voor de fotoshoot. De paraplu die ik had meegebracht was geen overbodige luxe. Gelukkig had ik er twee. 1 voor mezelf en 1 voor het bruidspaar. We hadden Bluebirds in the Backyard als back-up plan bij regen. Het leek er op dat dit plan in werking zou gaan treden.


Fotoshoot
Maar wat bleek? Zodra we de auto's geparkeerd hadden in de binnenstad werd het droog. Er begon zelfs een waterig zonnetje te schijnen. We konden gewoon lekker buiten shooten! Wat een geluk weer :)
En ook al is het droog, het is altijd spannend om je jurk voor het eerst op de grond te leggen. Zeker als de grond nog helemaal nat is van die plensbuien



Tijdens de loveshoot zijn we naar de Wolwevershaven, de Grote Kerk en de Vleeshouwersstraat gegaan voor wat mooie foto's van dit verliefde stel. Wat is Dordrecht mooi he!






Tijdens de fotoshoot hebben we ook een bezoekje gebracht aan Coffeelicious. Hier hadden Geert en Eline namelijk precies 5 jaar geleden hun eerste date. Daar moesten we natuurlijk even heen voor een cappuccino en een aantal foto's!




We stopten ook nog even bij bruidsmodezaak La Nova op de voorstraat. Hier had Eline haar jurk gekocht en de dames in deze winkel vinden het altijd erg leuk om de bruiden te zien op hun grote dag.


Na de fotoshoot was het tijd om langzaamaan naar Rhoon te vertrekken voor de ceremonie. Maar eerst gingen we nog even op ons gemak lunchen. Oké je moet dan wel vroeg beginnen, maar dan heb je wel een hele relaxte ochtend met veel ruimte in het draaiboek. Heerlijk als je je als bruidspaar niet gestresst of gejaagd hoeft te voelen op je trouwdag. En als fotograaf word ik daar ook heel blij van!
Na aankomst bij Kasteel Rhoon hadden we ook daar nog tijd voor het vervolg van de loveshoot. Rondom het kasteel kun je prachtige foto's maken.





Na de lunch was het tijd voor de ceremonie. Het was inmiddels niet alleen opgeklaard, het zonnetje scheen volop en de lucht was zelfs bijna strak blauw. Het werd zelfs erg warm. Maar ons hoorde je niet klagen :)




Eline en Geert kwamen samen aangelopen bij de ceremonie. Hand in hand. Stralend.



Een prachtige ceremonie buiten, dat hadden we 's ochtends echt niet verwacht.









De ringen werden gebracht door het neefje. Er werd 'ja' gezegd en gekust.














Yes, getrouwd. Tijd voor felicitaties, taart en toasten. Maar er kan nog niet té veel geproost worden, want de kerkdienst volgt nog later in de middag.








De kerkdienst werd gehouden in de hervormde kerk, naast het kasteel van Rhoon. Het hele gezelschap kon er gewoon naar toe lopen.








Na de kerkdienst zat de dag er voor mij weer op. Eline en Geert zijn nog met hun gasten gaan dineren en hebben er nog een mooi feest van gemaakt.
Lieve Eline en Geert, ik vond het echt super dat ik er op jullie trouwdag bij mocht zijn. Wat hebben jullie uiteindelijk geluk gehad met het weer! Ik gun jullie net zoveel geluk in de liefde.